KURUL VE KOMİSYONLAR

KİMYA-METALURJİ FAKÜLTESİ KURUL VE KOMİSYONLARI

 

FAKÜLTE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Prof.Dr. Osman SAĞDIÇ Dekan
Dr. Öğr. Üyesi Seyfullah KEYF Dekan Yardımcısı
Prof.Dr. İbrahim EMİROĞLU Matematik Müh. Böl.
Prof.Dr. Muhammet ARICI Gıda Müh. Böl.
Prof.Dr. Adem BAKKALOĞLU            Metalurji ve Malzeme Müh. Böl.
Doç.Dr. Rabia ÇAKIR KOÇ Biyomühendislik Böl.
Doç.Dr. Kerem Altuğ GÜLER Metalurji ve Malzeme Müh. Böl.
Suna ÖZTOPRAK AKGÜN Fakülte Sekreteri (Raportör)

 

FAKÜLTE KURULU ÜYELERİ

Prof.Dr. Osman SAĞDIÇ Dekan
Prof.Dr. Belma ÖZBEK Kimya Müh. Böl.
Prof.Dr. Musa TÜRKER Biyomühendislik Böl.
Prof.Dr. Fatih TAŞÇI Matematik Müh. Böl.
Prof.Dr. Muhammet ARICI Gıda Müh. Böl.
Prof.Dr. Sibel DAĞLILAR Metalurji ve Malzeme Müh. Böl.
Prof.Dr. Adem BAKKALOĞLU          Metalurji ve Malzeme Müh. Böl.
Doç.Dr. Yavuz SALT Kimya Müh. Böl.
Suna ÖZTOPRAK AKGÜN Fakülte Sekreteri (Raportör)

 

ÜNİVERSİTE SENATOSU ÜYELERİ

Prof.Dr. Osman SAĞDIÇ            Dekan
Prof.Dr. Mustafa SİVRİ Fakülte Temsilcisi               

 

ÜNİVERSİTE EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU ÜYELERİ MEVZUAT ÇALIŞMA GRUBU ÜYELERİ

Prof.Dr. Didem ÖZÇİMEN      Biyomühendislik Bölümü
Prof.Dr. Mustafa SİVRİ    Fakülte Temsilcisi

 

ÜNİVERSİTE KALİTE ÇALIŞMALARI ÜYELERİ / FAKÜLTE GRUBU

Prof.Dr. Mehmet Burçin Pişkin Biyomühendislik Böl.
Doç.Dr. A. Seyhun KIPÇAK Kimya Müh. Böl.
Doç.Dr. Miray Çelikbilek ERSUNDU Metalurji ve Malzeme Müh. Böl.
Dr.Öğr.Üyesi Salih KARASU Gıda Müh. Böl.
Dr. Öğr.Üyesi Nilgün Güler BAYAZIT Matematik Müh. Böl.

 

STRATEJİK PLAN VE YILLIK FAALİYET KOMİSYONU

Prof.Dr. Musa TÜRKER Biyomühendislik Böl.
Prof.Dr. Mesut AKGÜN Kimya Müh. Böl.
Prof.Dr. Nazmiye YAHNİOĞLU Matematik Müh. Böl.
Doç.Dr. Fatih TÖRNÜK Gıda Müh. Böl.
Dr.Öğr. Üyesi Oğuz Kaan ÖZDEMİR Metalurji ve Malzeme Müh. Böl.


AR-GE TASARIM VE YENİLİK PROJELERİ / FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Doç.Dr. Cem Bülent ÜSTÜNDAĞ Biyomühendislik Böl.
Doç.Dr. Yavuz SALT Kimya Müh. Böl.
Doç.Dr. Aydın SEÇER Matematik Mühendisliği Böl.
Doç.Dr. M. Zeki DURAK Gıda Müh. Böl.
Doç.Dr. Ali Erçin ERSUNDU         Metalurji ve Malzeme Müh. Böl.


FAKÜLTE BİLİM KURULU

Prof.Dr. Hasan SADIKOĞLU Başkan, Kimya Müh. Böl.
Prof.Dr. Mustafa ÇİĞDEM Metalurji ve Malzeme Müh. Böl.
Prof.Dr. İbrahim EMİROĞLU Matematik Mühendisliği Böl.
Prof.Dr. Mustafa Tahsin YILMAZ Gıda Müh. Böl.
Prof.Dr. Didem ÖZÇİMEN Biyomühendislik Böl.


EĞİTİM-ÖĞRETİM VE AKREDİTASYON KOMİSYONU

Doç.Dr. Aysel KANTÜRK FİGEN Başkan, Kimya Müh. Böl.
Prof.Dr. Figen KAYA Metalurji ve Malzeme Müh. Böl.
Doç.Dr. Elçin YILMAZ Kimya Müh. Böl.
Dr.Öğr.Üyesi Ömer Sait TOKER Gıda Müh. Böl.
Dr.Öğr.Üyesi TOPUZOĞULLARI Biyomühendislik Böl.